Koszyk

Kominki Dimplex

Dimplex Revillusion®

Revillusion to nasz najnowszy efekt płomienia, a zarazem kamień milowy w rozwoju technologii ognia kominków elektrycznych Dimplex.

Rewolucyjny efekt

Na tle wnętrza kominka imitującego cegły lub beton rozpościera się linia żywych płomieni. Wznoszą się one ze środka migoczących, rozżarzonych polan usytuowanych w centralnej części paleniska. Kominek tworzy realistyczny, wyrazisty obraz płomieni bez odbijania światła, a łatwy w obsłudze pilot umożliwia regulację ich barwy oraz intensywności migotania. Obraz ognia można więc w łatwy sposób dostosować do stylu wnętrza, panującej w nim atmosfery i otaczającego oświetlenia.

Efekt płomienia Revillusion®

Wyświetlanie jednego wyniku

EFEKTY PŁOMIENIA

Optimyst®

Światło i mgiełka wodna - dzięki połączeniu tych dwóch elementów, kominki wykorzystujące technologię ognia Optimyst® kreują zachwycające, trójwymiarowe „płomienie”.

Optiflame®

Ogień z lustrzanych odbić! Sekretem kominków elektrycznych z efektem płomienia Optiflame® jest światło odbijające się w lusterkach umieszczonych na ruchomym wałku.

Opti-Virtual®

Realistyczny obraz ognia oraz sypiących się iskier, który tworzą kominki z efektem płomienia Dimplex Opti-Virtual®, powstaje za sprawą zaawansowanej technologii HDTV.

Revillusion®

Revillusion to nasz najnowszy efekt płomienia, a zarazem kamień milowy w rozwoju technologii ognia kominków elektrycznych Dimplex.

Zapoznaj się z całą ofertą naszego sklepu