Koszyk

Kominki Dimplex

Dimplex Optiflame®

Rozkoszuj się wyjątkowym efektem płomienia kominków elektrycznych marki Dimplex w swoim zaciszu domowym! Dzięki opatentowanej technologii ognia Optiflame®, płomienie wyglądają jak żywe, a ich obraz można w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb.

Przyjazne dla użytkownika

Pilot zdalnego sterowania sprawia, że kominki są wyjątkowo łatwe w obsłudze. Innowacyjne, LED-owe podświetlenie materiałów zdobiących płytę paleniska powoduje, iż efekt płomienia jest bezkonkurencyjny. W szczególności odpowiednio oświetlone polana dają ciepły, nastrojowy blask, który kreuje wyjątkowo przytulną atmosferę. Widok ten naturalnie zachęca do gromadzenia się wokół kominka i spędzania wspólnych chwil w towarzystwie najbliższych. Tak działa magia ognia – zbliża ludzi do siebie.

Efekt płomienia Optiflame®

Wyświetlanie 1–20 z 26 wyników

EFEKTY PŁOMIENIA

Optimyst®

Światło i mgiełka wodna - dzięki połączeniu tych dwóch elementów, kominki wykorzystujące technologię ognia Optimyst® kreują zachwycające, trójwymiarowe „płomienie”.

Optiflame®

Ogień z lustrzanych odbić! Sekretem kominków elektrycznych z efektem płomienia Optiflame® jest światło odbijające się w lusterkach umieszczonych na ruchomym wałku.

Opti-Virtual®

Realistyczny obraz ognia oraz sypiących się iskier, który tworzą kominki z efektem płomienia Dimplex Opti-Virtual®, powstaje za sprawą zaawansowanej technologii HDTV.

Revillusion®

Revillusion to nasz najnowszy efekt płomienia, a zarazem kamień milowy w rozwoju technologii ognia kominków elektrycznych Dimplex.

Zapoznaj się z całą ofertą naszego sklepu