Koszyk

Kominki Dimplex

Dimplex Opti-Virtual®

Jeszcze bogatsze doznania wizualne za sprawą doskonałej iluzji płomieni! Marka Dimplex nieustannie inwestuje w badania i rozwój technologii ognia. Opti-Virtual® to jeden z opracowanych przez nas efektów płomienia, który wzbogaca kolekcję kominków elektrycznych o kolejną kategorię wizualizacji ognia.

Wrażenie żywego ognia

Mimo tego, iż efekt płomienia Opti-V® powstaje przy wykorzystaniu energii elektrycznej, palenisko wypełniają realistyczne, żywe płomienie oraz iskry tryskające z żarzących się polan. Obraz ten powstaje dzięki technice iluzji zwanej Duchem Peppera, wykorzystywanej często w kinie, teatrze, muzeach czy telewizji. Marka Dimplex udoskonaliła tę technologię i stworzyła kominki, które znajdą zastosowanie dosłownie w każdej przestrzeni.

Doskonałe do miejsc użyteczności publicznej

Modele tej serii mogą być zainstalowane w dowolnym pomieszczeniu. Działanie kominków opiera się na zasadzie plug-and-play. Wystarczy tylko podłączyć urządzenia do prądu, by w mgnieniu oka „wzniecić” ogień Opti-V®. Dzięki temu urządzenia idealnie nadają się nie tylko do użytku domowego, ale także do wykorzystania w miejscach publicznych, w których nadzór nad ich pracą jest ograniczony. Restauracje, kawiarnie, salony firmowe, recepcje, lobby czy pokoje hotelowe… Wszystkie te wnętrza może rozświetlić ogień kominków Opti-V®!

Efekt płomienia Opti-Virtual®

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

EFEKTY PŁOMIENIA

Optimyst®

Światło i mgiełka wodna - dzięki połączeniu tych dwóch elementów, kominki wykorzystujące technologię ognia Optimyst® kreują zachwycające, trójwymiarowe „płomienie”.

Optiflame®

Ogień z lustrzanych odbić! Sekretem kominków elektrycznych z efektem płomienia Optiflame® jest światło odbijające się w lusterkach umieszczonych na ruchomym wałku.

Opti-Virtual®

Realistyczny obraz ognia oraz sypiących się iskier, który tworzą kominki z efektem płomienia Dimplex Opti-Virtual®, powstaje za sprawą zaawansowanej technologii HDTV.

Revillusion®

Revillusion to nasz najnowszy efekt płomienia, a zarazem kamień milowy w rozwoju technologii ognia kominków elektrycznych Dimplex.

Zapoznaj się z całą ofertą naszego sklepu