Koszyk

Kominki Dimplex

Dimplex Optimyst ®

Aż ciężko oderwać od nich wzrok! Kominki elektryczne Optimyst® położyły kres „płaskiemu” obrazowi ognia. Marka Dimplex opracowała nowatorską technologię trójwymiarowego efektu płomienia oraz unoszącego się dymu, który nigdy dotąd nie sprawiał tak naturalnego wrażenia.

Przyjazne dla użytkownika

Kominki elektryczne mogą być zamontowane praktycznie w każdym miejscu. Wystarczy tylko podłączyć je do gniazdka, by czerpać przyjemność z widoku ognia. Modele te są przyjazne dla środowiska, łatwe w użytkowaniu, a także całkowicie bezpieczne dla dzieci. Jakkolwiek prawdziwy może się wydawać obraz ognia, płomienie nigdy nie osiągają wysokich temperatur i nie grożą oparzeniem. Aby jak najdłużej cieszyć się blaskiem kominka, zalecamy przynajmniej raz w roku wymianę generatora w urządzeniu.

Tylko prąd i woda

Zbiornik na wodę, diody LED, grzałka oraz generator pary tworzą razem spektakularny efekt płomienia, który jest praktycznie niemożliwy do odróżnienia od prawdziwego ognia. Widokiem tym można napawać wzrok nieprzerwanie od 8-10 godzin przy całkowitym napełnieniu zbiornika wodą. Kasety kominkowe 500 i 1000 posiadają również opcję stałego podłączenia do sieci wodociągowej, a także możliwość bezpośredniego zestawienia ze sobą, by stworzyć linię ognia o dowolnej długości. Doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji wnętrza!

Efekt płomienia Optimyst®

Wyświetlanie 1–20 z 27 wyników

EFEKTY PŁOMIENIA

Optimyst®

Światło i mgiełka wodna - dzięki połączeniu tych dwóch elementów, kominki wykorzystujące technologię ognia Optimyst® kreują zachwycające, trójwymiarowe „płomienie”.

Optiflame®

Ogień z lustrzanych odbić! Sekretem kominków elektrycznych z efektem płomienia Optiflame® jest światło odbijające się w lusterkach umieszczonych na ruchomym wałku.

Opti-Virtual®

Realistyczny obraz ognia oraz sypiących się iskier, który tworzą kominki z efektem płomienia Dimplex Opti-Virtual®, powstaje za sprawą zaawansowanej technologii HDTV.

Revillusion®

Revillusion to nasz najnowszy efekt płomienia, a zarazem kamień milowy w rozwoju technologii ognia kominków elektrycznych Dimplex.

Zapoznaj się z całą ofertą naszego sklepu